Teras Kapama Sistemleri

Pergola ile Gelen Modern Çözümler

Teras kapatma ; üstü açık terasların ve mekanların, çelik konstüriksüyon gövde veya ahşap gövde direkler kullanılarak iskelet yapı oluşumundan sonra Cam,Şingıl mebran veya Pergola Tente malzemeler ile kapatılma uygulamasıdır. Dikey olarak kalan bölümler (ön ve yan cepheler) cam sistemleri kullanılarak tamamen kapatılmaktadır.

Teraslar bu sayede kullanışsız bir alan olmaktan kurtulmakta ve yaşam alanlarına dönüşmektedir. Ayrıca teraslı dairelerin genelde ısınma ve su yalıtım sorunu vardır ve dışardan gelen soğuk ortamı doğrudan etkiler. Bu nedenle ortamda bulunan ısı değeri düşer. Kış ve sonbahar aylarında daha sıcak ve ferah bir ortamda bulunmanızı sağlar.

 

Havuz Kapama Sistemleriyle Havuzunuz Hem Güvenli Hem Temiz

Otomatik havuz güvenlik panjurlarıyla gözünüz arkada kalmasın. Tek tuşla havuzunuzu ister kapalı ister açık hale getirin. İçiniz ferah kalsın. Sizlere sunduğumuz güvenlik panjuru çeşitlerinden dilediğinizi seçin, bir günlük montaj işlemiyle havuzunuzu bir güvenlik problemi olmaktan çıkarın.

Havuz güvenlik panjuru gövdesinin boşluklu yapısı sayesinde su yüzeyinde yüzerek ilerler. Yaklaşık bir dakika gibi kısa bir süre içerisinde havuzunuzu tek düğmeyle kapalı hale getirir. Kapalı haldeyken metrekare başına yaklaşık 150 metrekare yük taşır.

Havuz Güvenlik Panjurunun Avantajları Nelerdir?

-Havuz Güvenlik Panjuru bir dakikadan daha kısa bir süre içinde açılır ve kapanır.

-Güvenlik Panjurları Mondial Piscine bünyesinde Fransa’nın Le Mans bölgesinde üretilir.

– NF 308 güvenlik sertifikasına sahiptir.

-4 yıl garantilidir.

-Renk seçenekleri mevcuttur.

-Mevcut havuzlara herhangi bir yıkım kırım gerektirmeksizin uygulanır.

-Elektrikli, manuel, güneş enerjili ve bataryalı sistem seçenekleri mevcuttur.

-Kullanım maliyeti yok denecek kadar azdır.

-Ürün 24V enerji ile çalışır, ürünle birlikte gelen transformatör 220V’u 24V’a düşürerek ürünü çalıştırır.

-Ekolojik ve enerji dostudur.

-Son derece estetik bir üründür.

-Kapalı halde metrekare başına 150 kg yük taşır

BİOKLİMATİK SİSTEMLERİ

BİOKLİMATİK SİSTEMLERİ

Alüminyum panellerin uzaktan kumanda ile açılıp kapanabildiği, geriye doğru toplanabilen, oldukça dayanıklı bir hareketli tavan sistemidir. Kış şartlarının çok şiddetli geçtiği ve yaz mevsimlerinin kısa sürdüğü yoğun kar yağışı olan iklimlere sahip bölgelerde tercih edilen şık bir sistemdir.

2 mm et kalınlığındaki panellerin, önce kendi ekseni etrafında dönmesiyle havalandırma, gün ışığından istenilen oranda faydalanma veya gölgelendirme imkanlarını kullanıcılara sunmaktadır.

Özellikle dış ortam etkilerini (gün ışığı) istenilen oranda iç ortama alma ve iç alandan uzaklaştırma imkanı vermektedir.