Otomatik Havuz Panjur Sistemi

Sunlight Outdoor Otomatik Havuz Panjur Sistemleri, uzaktan kumandalı olup otomatik olarak açılır ve kapanır. Diğer Havuz Kapamalara göre kullanımı daha kolay ve kullanışlıdır. Otomatik Panjur Sistemi, su yüzeyinde kalan birbirine kenetlenen Lamellerle yapılır. Bir Tambur Sistemi, lamelleri otomatik olarak çekip / itmekte ve bir düğmeye basarak havuzun açmasını sağlamaktadır. Otomatik Panjur Sistemi, havuz ölçümlerine göre imal edilir. Otomatik Panjur Sisteminin montajı profesyonel Ekip ile yapılması ve  uygulanması gerekir.

Otomatik Havuz Panjurunu kapattığınızda Ağaçlardan düşen yapraklar ve diğer kirli ürünler havuzunuzu artık kirletemeyecektir.

Sunlight Outdoor Otomatik Havuz Panjur Sistemleri yalnızca kirlenen suyu tekrardan doldurup boşaltıp Su israfını önlemekle kalmıyor. Ayrıca bir güvenlik fonksiyonunu da yanında taşımaktadır.Herhangi bir Kişi büyük olsun Küçük bir çocuk olsun veya Evcil bir hayvanınız suya düştüğünde yani boğulma riskini ortadan kaldırır tüm havuzu kapladığından dolayı maksimum güvenlik sağlar.

Sunlight Outdoor Otomatik Havuz Panjur Sistemlerinde, Her iki ucu özel Pvc Kalıpla Kapanmış İçi boş ekstrüzyon PVC kullanılır veya Lüx Modeli İçin Lamellerin içi  Poliüretan ile  doldurulmuş Aluminyum kaplı Lameller kullanılır.

Aluminyum Lameller 77 mm genişliğinde ve 18 mm kalınlığındadır.

Bu Alüminyum görünüm, tüm renkli yüzme havuzları ile iyi bir şekilde kombine edilebilir ve paslanmaz çelik küvetlerle mükemmel bir görünüm sağlar.

Renk Olarak ise Beyaz, Mavi, Gri, Krem  renkleri mevcuttur.