Rolling Roof Hareketli Çatı

Rolling Roof Hareketli Çatı Sistemleri

Rolling Roof Hareketli Çatı sistemlerinin temel özelliği geriye doğru toplanabilen panellerden oluşmasıdır. Bu paneller üst üste katlanıp toplanarak ve üstlerindeki suları arkalarındaki oluklar vasıtasıyla Ana Kanala aktararak Su tahliyesi Sağlamaktadır. Böylece çatı sistemi şık ve estetik bir görüntü sağlamaktadır.

 Panellerin yaptığı toplanma hareketi sayesinde, panellerin dış temizliği çatıya çıkmaya gerek kalmadan içeriden temizlenebilir.Pergola Branda Sistemlerine Göre üstünde biriken Yoğun Kar Yükünü Kaldırabilmektedir. Elektrostatik fırın boyama ile istenilen her renkte Ral Renkleri ile boyama yapılır. Elektrostatik fırın boya sayesinde uzun ömürlüdür. Rolling Roof Hareketli Çatı Sistemleri sigara yasağının uygulandığı restaurant ve kafe gibi yerler için en iyi çözümdür.

 Sistem üzerinde yer alan panellerin içlerine Poliüretan köpük koyularakta Mekanın Isı Değerleri Dört mevsim konfor yaşatmaktadır.

Rolling roof hareketli çatı sistemleri, isterseniz yağışlı havalarda da kademeli açılarak mekanın havalandırılması sağlanabilir.Bütün hava koşullarından maksimum verimin sağlandığı sistem sayesinde her türlü mekanda güvenli bir şekilde yaşam sürdürebilirsiniz.

Geriye doğru toplanarak kapanan rolling roof panelleri, kontrollü bir şekilde açılarak istenen noktada durdurulabilir. İstenen eğimde ayarlanabilen paneller her türlü hava şartlarında ortamın havalandırılmasına müsaade eder. Değişik büyüklükteki mekanlar için özel olarak üretilen sistemler sayesinde Balkon,teras, kış bahçesi, kafe veya kurumsal alanlarda yeni ve konforlu yaşam alanları oluşturulur.

Büyük teras balkonlarda ya da çatı katlarında kullanılan uygulama sayesinde mekanlar genişler ve yeni yaşam alanları oluşur. İklim değişikliği etkilerinin en aza indirilmesini ve ayrıca ses ve ısı yalıtımı için de ergonomik bir çözümdür..